Співробітники Служби безпеки України попередили замовне вбивство одного із херсонських бізнесменів.

Правоохоронці встановили, що комерсант із Києва вирішив помститися двом колишнім компаньйонам з Херсона, з якими він перебував у гострому конфлікті через грошові та майнові суперечки.

Оперативники спецслужби задокументували, що бізнесмен через посередників звернувся до представників кримінальних кіл південного регіону для «підбору» виконавця замовлення. Він запланував вбивство одного з компаньйонів, другого збирався залякати, погрожуючи нанесенням шкоди життю та здоров’ю членам його родини і знищенням їх майна.

На підставі рішення суду зловмисника затримано у Києві та повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 14, ч. 2 п. 11 ст. 115 та ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України.

Викриття зловмисника відбувалось спільно зі слідчими поліції та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Повідомляє 27 червня прес-центр СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/n_4990_30727315-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/n_4990_30727315-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналбізнесмен,замовне вбивство,затримання,зловмисник,Київ,СБУ,ХерсонСпівробітники Служби безпеки України попередили замовне вбивство одного із херсонських бізнесменів. Правоохоронці встановили, що комерсант із Києва вирішив помститися двом колишнім компаньйонам з Херсона, з якими він перебував у гострому конфлікті через грошові та майнові суперечки. Оперативники спецслужби задокументували, що бізнесмен через посередників звернувся до представників кримінальних кіл південного регіону для...| Київської області та України | Kiev Time