Site icon Новини Києва

У Херсоні затримано зрадницю України

У Херсоні була затримана зрадниця України, яка виявилася мешканкою обласного центру. Раніше вона працювала у регіональному підрозділі Державної міграційної служби.

Затримана жінка підтримала загарбників під час окупації Херсонської області. Завдяки цьому вона отримала місце у місцевої окупаційної адміністрації рф. Саме там вона набула статус фахівця відділу паспортно-візової служби” у складі окупаційного “МВС Херсонської області”.

У Службі безпеки України додають, що на своєї “посаді” ця жінка виконувала вказівки москви. А саме, вона примушувала місцевих жителів отримувати громадянство рф. Для цього вона видавала громадянам, так звані, “адресні довідки” – вони були підставою для оформлення громадянства рф.

Зрадниця переписувала за “зразком” рф паспортну документацію мешканців окупованої частини області.

Коли ЗСУ звільнили Херсон, зрадниця думала, що їй вдасться “відсидітись” у її помешканні. Проте правосуддя уникнути їй не вдалося.

Відповідно до підозри за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України їй загрожує до п’ятнадцяти років за гратами.

Стаття

Частина 7 вказаної статті передбачає відповідальність за добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.Exit mobile version