У понеділок, 3 липня, у Києві стався озброєний напад на аварійну бригаду “Київгазу”. Працівник компанії Київгаз зазнав поранення від пострілу у ногу.

Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook.

У повідомлені йдеться: “Інцидент стався в 21:10 по вул. Абрикосова під час виконання черговою бригадою аварійних робіт по перевірці в газопроводу. Працівники ПАТ “Київгаз” зазнали безпідставного нападу від озброєних зловмисників внаслідок чого співробітника компанії було поранено пострілом в ногу”.

На місце події відразу викликали поліцію, і стрілка вдалося затримати. Що стосується потерпілого, то в “Київгазі” зазначили, що його життю нічого не загрожує.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/U-Kiyevi-znovu-zastosovano-vognepalnu-zbroyu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/U-Kiyevi-znovu-zastosovano-vognepalnu-zbroyu-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільствовогнестеріл,зброя,Київгаз,напад,пораненоУ понеділок, 3 липня, у Києві стався озброєний напад на аварійну бригаду 'Київгазу'. Працівник компанії Київгаз зазнав поранення від пострілу у ногу. Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook. У повідомлені йдеться: 'Інцидент стався в 21:10 по вул. Абрикосова під час виконання черговою бригадою аварійних робіт по перевірці в газопроводу. Працівники ПАТ 'Київгаз'...| Київської області та України | Kiev Time