У Києві діяла масштабна міжрегіональна мережа ботоферм на 3,5 тис. Акаунтів, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

” Правоохоронці Києва накрили міжрегіональну мережу ботоферм”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що мережа в 3,5 тис. Ботоферма знаходилася в Києві і Запорізькій області, правоохоронці виявили  в ході розслідування кримінального провадження. Її організатори керували обліковими записами в соціальних мережах, електронними поштовими скриньками і електронними гаманцями з використанням фейковий персональних даних. Для реєстрації акаунтів зловмисники використовували іноземні SIM-карти.

Як повідомляють в прокуратурі, акаунти створювалися на замовлення для провокації в інтернеті соціальних конфліктів, поширення неправдивої інформації щодо політичних конкурентів замовників, підбурювання до протестів.

Зараз відомо, що правоохоронці провели обшуки за адресами, де знаходилося обладнання, вилучили технічне забезпечення, більше 6 тис. SIM-карт та багато інших речових доказів. Крім того, встановлюють осіб, причетних до організації діяльності ботоферм.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/botoferma.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/botoferma-150x150.jpgKievTime-HistoryКриміналСуспільствоботофермаУ Києві діяла масштабна міжрегіональна мережа ботоферм на 3,5 тис. Акаунтів, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора. ' Правоохоронці Києва накрили міжрегіональну мережу ботоферм', - йдеться в повідомленні. Відзначається, що мережа в 3,5 тис. Ботоферма знаходилася в Києві і Запорізькій області, правоохоронці виявили  в ході розслідування кримінального провадження. Її організатори керували обліковими записами...| Київської області та України | Kiev Time