Працівниками Голосіївського управління поліції було проведено обшук за місцем проживання зловмисника. Було виявлено понад 600 грамів канабісу. Наркоторговцю загрожує до восьми років ув’язнення.

Начальника слідчого відділення Голосіївського району Києва Сергій Бондар розповів, що у рамках кримінального провадження, розпочатого прокуратурою міста Києва за фактом збуту наркотиків у столиці та на Київщині, правоохоронці провели оперативну закупку заборонених речовин у 25-річного чоловіка:

«Під час досудового розслідування кримінального провадження за статтею 307 Кримінального кодексу України ми спільно зі співробітниками СБУ провели санкціонований обшук у помешканні в Київській області. У результаті процесуальної дії слідчі вилучили понад 600 грамів канабісу».

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/kanabis-1024x682.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/kanabis-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналнаркотики,ПоліціяПрацівниками Голосіївського управління поліції було проведено обшук за місцем проживання зловмисника. Було виявлено понад 600 грамів канабісу. Наркоторговцю загрожує до восьми років ув’язнення. Начальника слідчого відділення Голосіївського району Києва Сергій Бондар розповів, що у рамках кримінального провадження, розпочатого прокуратурою міста Києва за фактом збуту наркотиків у столиці та на Київщині,...| Київської області та України | Kiev Time