Наркодилери привернули увагу правоохоронців саме в той момент, коли переховували так звані “закладки” із наркотичними речовинами.

На території Шевченківського району столиці проти ночі 31 грудня правоохоронці затримали двох наркодилерів, які займалися тим, що розміщували у сховках так звані “закладки” із наркотичними речовинами. Поведінка чоловіків привернула увагу патруля, повідомляє в Facebook спільнота “Київ Оперативний”.

“На Ринковому провулку (між Жилянською і Перемоги) правоохоронці зі спецпідрозділу (Кордон118) помітили автомобіль Skoda, гос номер AA1646OC, пасажир якого виходив і заходив в автомобіль кожні 50 метрів, при цьому щось ховав – то під каменем, то в підвіконня першого поверху. Затримали”, – йдеться у повідомленні.

В автомобілі затриманих правоохоронці знайшли іще чималий запас різноманітних наркотиків – від екстазі до каннабісу та амфетаміну. На місце затримання викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині викрили жінку, яка купувала опіати в столиці та перепродавала жителям села на Фастівщині, в якому мешкала сама.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-31_02-25-30.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-31_02-25-30-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналнаркодилер,поліція КиєваНаркодилери привернули увагу правоохоронців саме в той момент, коли переховували так звані 'закладки' із наркотичними речовинами. На території Шевченківського району столиці проти ночі 31 грудня правоохоронці затримали двох наркодилерів, які займалися тим, що розміщували у сховках так звані 'закладки' із наркотичними речовинами. Поведінка чоловіків привернула увагу патруля, повідомляє в Facebook...| Київської області та України | Kiev Time