В аеропорту “Бориспіль” затримали азербайджанця при спробі переправити 4 українок до ОАЕ. Встановлено, що вербовкою та переправкою жінок до Туреччини та ОАЕ зловмисник займався протягом трьох років.

 

Прокуратурою міста Києва спільно з правоохоронцями на території аеропорту “Бориспіль” затримано 32-річного громадянина Азербайджану, який намагався переправити 4 українських дівчат віком від 20 до 25 років до міста Дубай (ОАЕ) з метою сексуальної експлуатації.

“Встановлено, що затриманий упродовж останніх 3 років займався вербуванням та переправленням молодих українок до Туреччини та ОАЕ, обіцяючи їм значні заробітки. Насправді ж у жінок відбирали паспорти та змушували відпрацьовувати кошти, витрачені на оформлення візових і проїзних документів, надаючи інтимні послуги, тим самим втягуючи їх у боргову залежність”, – повідомили у прокуратурі Києва.

Під час розслідування правоохоронцями задокументовано факт переправлення зловмисником через державний кордон ще однієї 24-річної українки.

На даний час затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2078474.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/2078474-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналАеропорт Бориспіль,прокуратура Києва,торгівля людьмиВ аеропорту 'Бориспіль' затримали азербайджанця при спробі переправити 4 українок до ОАЕ. Встановлено, що вербовкою та переправкою жінок до Туреччини та ОАЕ зловмисник займався протягом трьох років.   Прокуратурою міста Києва спільно з правоохоронцями на території аеропорту 'Бориспіль' затримано 32-річного громадянина Азербайджану, який намагався переправити 4 українських дівчат віком від 20...| Київської області та України | Kiev Time