Ср. Тра 29th, 2024

В “Борисполі” затримали росіянина з великою партією валюти

Для проходження митного контролю громадянин обрав спрощену систему, яка дозволяє ввезення готівки в сумі не більше 10 тисяч євро.

Громадянин РФ, який прилетів авіарейсом транзитом через Латвію, намагався незаконно ввезти в Україну 100 тисяч євро та 225 доларів США. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Зазначається, що для проходження митного контролю громадянин самостійно обрав спрощену систему, так званий “зелений коридор”, за правилами якого дозволяться наявність у громадян готівки в сумі, що не перевищує 10 тисяч євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

“Після перетину пасажиром “білої лінії”, яка означає закінчення “зеленого коридору”, митники поцікавилися у чоловіка про наявність у нього готівки, на що він відповів, що “має при собі багато грошей” – 100 тисяч. Після цього пасажира було запрошено в службову кімнату митників, де він видав 225 доларів США та 100 тисяч євро, які знаходились в плечовій сумці пасажира. Зазначена готівка переміщувалась без ознак приховування”, – повідомляють у ДФС.

З виявленої суми громадянину, згідно з чинним вітчизняним законодавством, було пропущено 10 тисяч євро. Решту готівки, 90 тисяч євро та 225 доларів США, у нього було вилучено до винесення судового рішення у справі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну незаконно намагалися ввезти дороге обладнання для майнінгу криптовалют.Related Post