Вибухотехніки підтвердили, що знайдений предмет дійсно є гранатою РГД-5.

Власник авто Mazda, прибираючи сніг зі своєї машини, побачив прикріплену до лобового скла розтяжку із предметом, схожим на гранату РГД-5, після чого одразу ж звернувся в поліцію. Інцидент стався ввечері, 18 грудня, на парковці біля НСК  “Олімпійський”, повідомляє видання NewsOne.ua із посиланням на джерела в поліції Києва.

Слідчо-оперативній групі, яка прибула на місце події, чоловік назвався чиновником Державної зернової корпорації України. Вибухотехніки підтвердили, що знайдений ним предмет дійсно є гранатою РГД-5.

За фактом інциденту відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 замах на злочин і частини 2 статті 115 – умисне вбивство Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині ветеран АТО у власній квартирі постраждав від вибуху гранати.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bp111.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/bp111-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналполіція Києва,РГД-5Вибухотехніки підтвердили, що знайдений предмет дійсно є гранатою РГД-5. Власник авто Mazda, прибираючи сніг зі своєї машини, побачив прикріплену до лобового скла розтяжку із предметом, схожим на гранату РГД-5, після чого одразу ж звернувся в поліцію. Інцидент стався ввечері, 18 грудня, на парковці біля НСК  'Олімпійський', повідомляє видання NewsOne.ua із посиланням...| Київської області та України | Kiev Time