38-річний чоловік, який наприкінці жовтня пограбував церкву на Оболоні, був затриманий під час скоєння чергового злочину – цього разу зловмисник намагався вкрасти продукти в супермаркеті.

Наприкінці жовтня невідомі вночі пограбували церкву в селищі Водогін в Оболонському районі Києва – зловмисники, розбивши вікно, винесли аудіосистему, мікрохвильову піч і 15 літрів вина. За даним фактом було порушене кримінальне провадження, розповіли в поліції Києва.

Правоохоронцям вдалося встановити особу підозрюваного – ним виявився 38-річний неодноразово судимий мешканець Київської області, який тимчасово переховував вкрадене майно у своїх знайомих, плануючи в майбутньому його перепродати.

“Згодом надійшла інформація про затримання чоловіка в супермаркеті. Він намагався викрасти продукти харчування. Під час перевірки з’ясувалося, що зловмисник причетний до крадіжки з церкви”, – повідомили в поліції Києва.

Затриманий визнав свою провину – за другою і третьою частинами статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу йому загрожує до шести років ув’язнення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/39ba9ec95b322bd8cb04fbd157e91d8f.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/39ba9ec95b322bd8cb04fbd157e91d8f-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналОболонський районпограбування церкви на Оболоні38-річний чоловік, який наприкінці жовтня пограбував церкву на Оболоні, був затриманий під час скоєння чергового злочину - цього разу зловмисник намагався вкрасти продукти в супермаркеті. Наприкінці жовтня невідомі вночі пограбували церкву в селищі Водогін в Оболонському районі Києва - зловмисники, розбивши вікно, винесли аудіосистему, мікрохвильову піч і 15 літрів вина....| Київської області та України | Kiev Time