В Одесі конфлікт між двома студентами переріс у бійку, яка завершилася смертельним ножовим пораненням. 

Як повідомляється на сайті поліції Одеської області, сутичка між юнаками сталася на території Приморського району Одеси. Раптова сварка переросла у бійку, під час якої один із її учасників скористався гострим предметом та наніс смертельні тілесні ушкодження своєму противнику, після чого зник з місця злочину.

Правоохоронці встановили, що зловмисник – студент того ж вишу, що і вбитий. Наступного дня його знайшли на батьківщині у Запоріжжі та затримали.

Підозрюваний наразі перебуває в ізоляторі тимчасового тримання в Одесі, з ним проводяться слідчі дії. За скоєне хлопцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/14__101_650x410-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/14__101_650x410-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналбійка,вбивство,Одеса,Поліція,студентиВ Одесі конфлікт між двома студентами переріс у бійку, яка завершилася смертельним ножовим пораненням.  Як повідомляється на сайті поліції Одеської області, сутичка між юнаками сталася на території Приморського району Одеси. Раптова сварка переросла у бійку, під час якої один із її учасників скористався гострим предметом та наніс смертельні тілесні ушкодження...| Київської області та України | Kiev Time