Дарницький районний суд Києва обрав запобіжний захід підозрюваному у причетності до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія Юрію Крисіну. Прокуратура заявляє, що підозрюваний продовжує займатися злочинною діяльністю і може втекти.

Саме Крисін, на переконання слідчих, координував напади на активістів у центрі Києва, викрадення й катування людей під час Революції гідності.

Суд задовольнив клопотання прокуратури і заарештував Крисіна на 60 діб без права на внесення застави. Ватажок “тітушок” пробуде під арештом принаймні до 29 травня.

Сторона обвинувачення назвала чотири основні підстави для обрання найсуворішого запобіжного заходу для Крисіна: продовження злочинної діяльності, вплив на інших учасників процесу, перешкоджання слідчим діям шляхом ухилення від судів та можливий ризик втечі.

Народний депутат України Мустафа Найєм зазначив, що це поки що не перегляд справи про вбивство Веремія. Крисіна заарештували в іншій справі – щодо допомоги у викраденні і тортурах учасників Євромайдану.

“Це навіть не велике досягнення правосуддя – Юрій Крисін і його адвокати самі підштовхнули суд до такого рішення – неодноразовою неявкою адвокатів і підозрюваного до суду, бравадою і неприхованим бажанням затягнути розгляд справи”, – написав нардеп на своїй сторінці в Facebook.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/4c718554e818b7898a9dae675c4a7ebc-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/4c718554e818b7898a9dae675c4a7ebc-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївКриміналПодіїСуспільствоарешт,вбивство журналіста,Дарницький районний суд,напад на активістів,прокуратура,тітушки,Юрій КрисінаДарницький районний суд Києва обрав запобіжний захід підозрюваному у причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія Юрію Крисіну. Прокуратура заявляє, що підозрюваний продовжує займатися злочинною діяльністю і може втекти. Саме Крисін, на переконання слідчих, координував напади на активістів у центрі Києва, викрадення й катування людей під час Революції гідності. Суд задовольнив клопотання прокуратури...| Київської області та України | Kiev Time