“Сьогодні вбили мого побратима Сергія Володимировича Олійника, начальника розвідки 1 бату 54 ОМБР. Служив в Мар’їнці, вбили в Києві. Він заснував і очолив Всеукраїнську профспілку ветеранів АТО і волонтерів. Він захистив свого сина музиканта в районі метро “Золотих воріт” в Києві. Смерть від ножового поранення”, – написала у “Фейсбуці” Аліна Боднар.

Наразі вбивцю затримали. Ведеться розслідування.

Як повідомила речник поліції Києва Оксана Блищик, конфлікт виник через гру вуличного музиканта – сина загиблого – у сквері.

“У нас є інформація, що син загиблого грав на музичному інструменті, убивця вийшов п’яний, став вимагати принизити гру. Тоді за сина вступився батько. Вони стали сваритися. Син у цей час десь подівся, а коли повернувся, то знайшов батька у крові”, – відзначила Блищик.
Інформацію, яку раніше повідомили у соцмережі, про те, що убивця і загиблий разом випивали, у поліції підтвердити не змогли.

“У нас такої інформації немає. Є дані, що конфлікт виник через музику”, – підсумувала Блищик.

Джерело у поліції підтвердило, що убитим є Сергій Олійник.

Нагадаємо, в центрі Києва, в районі Золотих Воріт зарізали людину. Пізніше стало відомо, що батька зарізали через сина-музиканта, який “голосно грав”.

Повідомляє:DepoКиївhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vbitij-bilya-Zolotih-vorit-u-Kiyevi-buv-golovoyu-spilki-migrantiv-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vbitij-bilya-Zolotih-vorit-u-Kiyevi-buv-golovoyu-spilki-migrantiv-Ukrayini-150x150.jpgКиївКриміналАТО,вбитий,емігранти,золоті ворота,спілка'Сьогодні вбили мого побратима Сергія Володимировича Олійника, начальника розвідки 1 бату 54 ОМБР. Служив в Мар'їнці, вбили в Києві. Він заснував і очолив Всеукраїнську профспілку ветеранів АТО і волонтерів. Він захистив свого сина музиканта в районі метро 'Золотих воріт' в Києві. Смерть від ножового поранення', - написала у 'Фейсбуці'...| Київської області та України | Kiev Time