Від вибуху вилетіли шибки у вікнах будинків неподалік ресторану, втім, інформація про постраждалих наразі відсутня

Проти ночі 8 березня невідомі здійснили напад на столичний ресторан “Лео”, який знаходиться на вулиці Володимирській, вистріливши з гранатомету у приміщення ресторану.

За повідомленням видання “Вартові. Еспресо”, наслідком пострілу стала пожежа в приміщенні ресторану, гасити яку довелося одразу кільком підрозділам ДСНС. Втім, близько 50 квадратних метрів приміщення все ж таки встигло вигоріти.

На місці інциденту працювала слідчо-оперативна група та експерти вибухотехнічної служби. Неподалік ресторану правоохоронцями було знайдено відстріляну пускову трубу від гранатомета, з якого було здійснено постріл. Від вибуху вилетіли шибки у вікнах будинків неподалік ресторану, втім інформація про постраждалих наразі відсутня.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини злочину та причетних до нього осіб.

Зазначається, що поруч із рестораном знаходиться найстаріша липа Києва (Петра Могили) та Національний музей історії України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у передмісті Києва від вибуху гранати постраждали троє осіб.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/im-photo_2018-03-08_04-41-34-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/im-photo_2018-03-08_04-41-34-2-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналвибух,граната,поліція КиєваВід вибуху вилетіли шибки у вікнах будинків неподалік ресторану, втім, інформація про постраждалих наразі відсутня Проти ночі 8 березня невідомі здійснили напад на столичний ресторан 'Лео', який знаходиться на вулиці Володимирській, вистріливши з гранатомету у приміщення ресторану. За повідомленням видання 'Вартові. Еспресо', наслідком пострілу стала пожежа в приміщенні ресторану, гасити яку...| Київської області та України | Kiev Time