Невідомий поранив ножем чоловіка у переповненій маршрутці та втік.

Вранці на Троєщині сталася сварка між пасажирами маршрутного таксі №414, в результаті якої один з пасажирів дістав ножове поранення у ногу. Як повідомляє в соцмережі спільнота “Троєщина ВК”, інцидент стався через те, що невідомий хотів за всяку ціну потрапити в салон переповненої маршрутки, що і спричинило сварку.

“На Фестивальному зайшов один чоловік і коли двері почали зачинятися прибіг ще один і почав штовхати його, щоб він пройшов, на що перший з чоловіків відповів “Тут ніде проштовхнутися!”. Другий чоловік, нецензурно висловлюючись, все ж таки вліз у маршрутку! І продовжив ображати чоловіка, який не посунувся спочатку”, – йдеться у повідомленні.

Зрештою, скінчилося все сумно – невідомий, зі скандалом проїхавши у тисняві лише одну зупинку, вдарив свого опонента ножем в стегно і втік. Наразі в соцмережах розшукують свідків інциденту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Оболоні грабіжник завдав ножових поранень продавчині магазину.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/432-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/432-1-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналрізанинаНевідомий поранив ножем чоловіка у переповненій маршрутці та втік. Вранці на Троєщині сталася сварка між пасажирами маршрутного таксі №414, в результаті якої один з пасажирів дістав ножове поранення у ногу. Як повідомляє в соцмережі спільнота 'Троєщина ВК', інцидент стався через те, що невідомий хотів за всяку ціну потрапити в салон...| Київської області та України | Kiev Time