У місті Малин (Житомирска область) у ніч на неділю, 1 квітня, в одному із лотерейних закладів стався вибух.

Повідомлення про подію до поліції надійшло близько 5.00. За вказаною адресою прибули слідчо-оперативні групи Малинського відділення поліції та Головного управління Нацполіції в області, експерти вибухотехнічної служби ГУНП та інші підрозділи, які розпочали першрчергові дії по з’ясуванню обставин.
Так, попередньо встановлено, що у приміщенні грального закладу невідома особа залишила у коридорі предмет, що близько 4.30 вибухнув. У цей час в одній з кімнат знаходилось 4 людей, ніхто з них не постраждав.
За попередніми висновками вибухотехніків, у приміщенні могла спрацювати граната РГД-5. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація – ч.4 статті 296(Хуліганство)Кримінального кодексу України.

Вибух у лотерейному закладі3

Вибух у лотерейному закладі2

Вибух у лотерейному закладі2https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vybuh-u-loterejnomu-zakladi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vybuh-u-loterejnomu-zakladi-150x150.jpgKievTimeКриміналПодіївибух,лотерейний заклад,Малин,Поліція,ХуліганствоУ місті Малин (Житомирска область) у ніч на неділю, 1 квітня, в одному із лотерейних закладів стався вибух. Повідомлення про подію до поліції надійшло близько 5.00. За вказаною адресою прибули слідчо-оперативні групи Малинського відділення поліції та Головного управління Нацполіції в області, експерти вибухотехнічної служби ГУНП та інші підрозділи, які розпочали...| Київської області та України | Kiev Time