Будинок є частиною вцілілого після Другої світової кварталу. Від початку тут був готель «Кане» (збудований у 1873-84 роках), де свого часу мешкали Михайло Врубель, а також гетьман Павло Скоропадський. У радянський час тут розташувався «Центральний гастроном», який закрили на початку 2000-х.


Ще у 2007 році мерія виділила землю під цим будинком приватній фірмі саме для реставрації цього будинку та пристосування його під торговельно-офісний комплекс (не під знесення!).
Фірма називається ТОВ «АБ інвестиції та розвиток» (Засновник – ГОЛДЕН РОК КЕПІТАЛ ЛТД, зареєстрована у Лондоні; а кінцевий бенефіціарний власник – кіпріот Нікос Андреа Міхалідес).
Кінці в воду?

PS: пожежа – доволі популярний метод зачищення території під пам’ятками під комерційну забудову.

Пише: Радіо Свобода – Схемиhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha-1-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільствоісторична будівля,підпал,пожежа,схема,Центральний гастраномБудинок є частиною вцілілого після Другої світової кварталу. Від початку тут був готель «Кане» (збудований у 1873-84 роках), де свого часу мешкали Михайло Врубель, а також гетьман Павло Скоропадський. У радянський час тут розташувався «Центральний гастроном», який закрили на початку 2000-х. Ще у 2007 році мерія виділила землю під цим...| Київської області та України | Kiev Time