На Закарпатті затримано начальника одного з районних відділів Державної міграційної служби, а у Києві – колишнього працівника ДМС.

Так, в Закарпатській області начальник одного з районних відділів Державної міграційної служби вимагав від громадянина 2,8 тисяч гривень хабара за прискорене оформлення та видачу біометричного паспорту для виїзду за кордон.

Вчора, 26 квітня, оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області затримали посадовця під час одержання хабара. На даний час фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У Києві також було затримано особу, яка поставила на «потік» оформлення документів. Оперативники управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції, слідчі Деснянського управління поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратурою № 3 задокументували протиправну діяльність 54-річної мешканки столиці, колишнього працівника міграційної служби. Зокрема, за сприяння у позачерговій видачі «біометричного» паспорту для виїзду за кордон вимагала хабар.

Зазначену особу було затримано, 26 квітня, у приміщенні Дніпровського районного відділу ГУ ДМС у місті Києві під час передачі 5,2 тисяч гривень неправомірної вигоди за надання вказаних послуг.

Крім того, у межах кримінального провадження правоохоронці задокументували одержання зловмисницею 300 доларів США за зміну місця реєстрації громадянина – мешканця тимчасово окупованої території Луганської області.
Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 3 ст. 369-2 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди особі, яка пропонує чи обіцяє за таку вигоду або за надання такої вигоди третій особі вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.
На даний час вирішується питання про обрання зловмисниці запобіжного заходу.

Департамент захисту економіки
Національної поліції Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kiev_habar_DMS_q2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kiev_habar_DMS_q2-150x150.jpgKiev-TimeКриміналБіометричні паспорти,хабарНа Закарпатті затримано начальника одного з районних відділів Державної міграційної служби, а у Києві – колишнього працівника ДМС. Так, в Закарпатській області начальник одного з районних відділів Державної міграційної служби вимагав від громадянина 2,8 тисяч гривень хабара за прискорене оформлення та видачу біометричного паспорту для виїзду за кордон. Вчора, 26 квітня,...| Київської області та України | Kiev Time