Прокуратурою було припининено діяльність організації у Київській області , яка незаконним шляхом привласнила земельну ділянку, що належить ДП “Радіопередавальний центр”. Загальна площа ділянки становить 115 га, повідомив прокурор Київської області Дмитро Чібісов, передає прес-служба Прокуратури.

Як розповів Чібісов, операція здійснювалась спільно з працівниками Слідчого управління ГУ НП у Київській області та Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Загалом було затримано 7 осіб, у тому числі трьох адвокатів, колишнього в. о. керівника концерну “РРТ”, колишнього голову Держспецзв’язку України, колишнього в. о. голови Держкадастру в Київській області, а також екс-директора “Радіопередавального центру”.

Затримані особи, за попередньою змовою, в 2013 році незаконно привласнили ділянку на території ДП РПЦ м. Бровари. Вартість привласненого майна – 120 млн грн.

Також, слідчі з’ясували, що зловмисники за півроку до анексії Криму та окупації частини Донецької і Луганської областей, проігнорувавши наявне мобілізаційне завдання на передавання радіосигналу в особливий період часу, знищили діюче обладнання ДП РПЦ. Знищена техніка забезпечувала радіосигналом 95% території України, в тому числі окуповані території на сході України.

На цей момент суд обирає запобіжний захід для затриманих. Одного з них, чинного адвоката, уже взято Шевченківським районним судом під варту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/246369.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/246369-150x150.jpgKiev-TimeБровариКиївська областьКриміналзлочин,Київщина,прокуратураПрокуратурою було припининено діяльність організації у Київській області , яка незаконним шляхом привласнила земельну ділянку, що належить ДП 'Радіопередавальний центр'. Загальна площа ділянки становить 115 га, повідомив прокурор Київської області Дмитро Чібісов, передає прес-служба Прокуратури. Як розповів Чібісов, операція здійснювалась спільно з працівниками Слідчого управління ГУ НП у Київській області та Головного...| Київської області та України | Kiev Time