“Гега Озургетьський”, “коронований” кримінальний авторитет з Грузії, мав намір керувати в Україні організованими злочинними угрупуваннями та перерозподілити сфери впливу.

В Києві правоохоронцями було затримано відомого “злодія в законі” на прізвисько “Гега Озургетський”, який минулого року приїхав в Україну і мав намір встановити та розширювати свій вплив на кримінальні процеси у регіонах. Про це повідомляє-прес-служба поліції Києва.

“Він – 42-річий уродженець Грузії, мешкає у Греції, де його “коронували” у 2014 році. На територію України приїхав у 2017 році до Одеси, згодом перебрався у столицю. До речі, паспорт громадянина України йому видали у грудні 2013 року у місті Луганськ, тож ми перевіряємо цю інформацію”, – розповів начальник ГУ НП Києва Андрій Крищенко.

В правоохоронних органах зазначають, що в плани “Геги Озергетського” входили проведення та безпосередня участь у кримінальних “сходках” “керівників” злочинного світу для вирішення основних питань щодо перерозподілу сфер впливу. Він також збирався залучити до протиправної діяльності якомога більше молоді, аби зберегти та розвивати кримінальні традиції.

Наразі громадянство України для кримінального авторитета скасовано, а самого його видворено за межі України із забороною в’їзду на три роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині затримали небезпечного кримінального авторитета, який з березня 2017 року перебував в розшуці за завдання ножових поранень мешканцю Ворзеля.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-2-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналкримінальний авторитет,поліція Києва'Гега Озургетьський', 'коронований' кримінальний авторитет з Грузії, мав намір керувати в Україні організованими злочинними угрупуваннями та перерозподілити сфери впливу. В Києві правоохоронцями було затримано відомого 'злодія в законі' на прізвисько 'Гега Озургетський', який минулого року приїхав в Україну і мав намір встановити та розширювати свій вплив на кримінальні процеси у регіонах....| Київської області та України | Kiev Time