Затриманий – Тарас Гресик, 1990 року народження, активний учасник створеної Михайлом Саакашвілі партії “Рух нових сил”.

Чоловік, якого вранці 22 березня з вибухівкою в рюкзаку правоохоронці затримали на станції метро “Житомирська”, виявився учасником “Руху нових сил”. Про це в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

За даними Шкіряка, затриманий – Тарас Гресик, 1990 року народження, активний учасник створеної Михайлом Саакашвілі партії “Рух нових сил”.

“Коментарі зайві”, – резюмував Шкіряк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вранці 22 березня співробітники поліції метрополітену звернули увагу на чоловіка з рюкзаком. При огляді з’ясувалося, що в рюкзаку він перевозив тротилову шашку вагою близько 100 грамів, 100 грамів пластиду, запали УЗРГМ та детонатори. Особою затриманого зацікавились співробітник СБУ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/337239.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/337239-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналЗорян Шкіряк,Михеїл Саакашвілі,МіхомайданЗатриманий - Тарас Гресик, 1990 року народження, активний учасник створеної Михайлом Саакашвілі партії 'Рух нових сил'. Чоловік, якого вранці 22 березня з вибухівкою в рюкзаку правоохоронці затримали на станції метро 'Житомирська', виявився учасником 'Руху нових сил'. Про це в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. За даними Шкіряка, затриманий...| Київської області та України | Kiev Time