У поліції є підозри, що затримані члени групи у Дніпровському районі можуть бути причетними до квартирних крадіжок та інших злочинів у Києві та області.

Як повідомив представник поліції: «В результаті погоні було затримано чотирьох представників Кавказького регіону. Вони рухалися на автомобілі марки Мерседес S500 з грубим порушенням правил дорожнього руху, не реагували на вимоги поліції зупинитися. Після затримання кидалися в бійку. Затримані перебувають у стані алкогольного сп’яніння».

Також у поліції вказали, що на затриманому автомобілі попереду та позаду були різні номерні знаки.

Випадок стався у безпосередній близькості від місця несення цілодобового чергування активістів скверу Радунка, які вже півроку таким чином цілодобово захищають прибудинкову територію від спроб забудовника захопити сквер на проспекті Алішера Навої заради зведення багатоповерхівки.

«Активісти», які несли чергування, стали очевидцями затримання.

«Активісти», які несли чергування, стали очевидцями затримання.

Олександр Тихоневич – очевидець, «активіст» розповів: «Спочатку сірий Мерседес рухався з вулиці Воскресенської по проспекту Алішера Навої зустрічною смугою руху та звернув у двір будинку 69. Пізніше знову виїхав з двору та рухався по проспекту у зворотному напрямку та був примусово зупинений поліцією. Водій автомобілю після затримання намагався втекти.

В затриманні взяли участь чотири автомобілі поліції.

За непідтвердженими даними, затримані особи можуть бути причетними до скоєння квартирних крадіжок та інших злочинів у місті Києві та області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Zlochintsiv-zatrimali-o-drugij-godini-nochi-na-prospekti-Alishera-Navoyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Zlochintsiv-zatrimali-o-drugij-godini-nochi-na-prospekti-Alishera-Navoyi-150x150.jpgКиївКриміналПодіїзатримано злочинців,злочинна група,злочинці,иївУ поліції є підозри, що затримані члени групи у Дніпровському районі можуть бути причетними до квартирних крадіжок та інших злочинів у Києві та області. Як повідомив представник поліції: «В результаті погоні було затримано чотирьох представників Кавказького регіону. Вони рухалися на автомобілі марки Мерседес S500 з грубим порушенням правил дорожнього руху,...| Київської області та України | Kiev Time