Правоохоронці та вибухотехніки перевіряють 12 об’єктів у Києві, серед яких – станції метрополітену, торгівельно-розважальні центри та один з телеканалів.

У Києві зловмисники знову “замінували” ряд торгово-розважальних центрів та телеканал. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

“Анонім повідомив про закладену вибухівку на центральному автовокзалі, телеканалі, автостанції “Дарниця”, 6-ти розважальних центрів, станції метро “Либідська” та “Святошин”, а також в готелі. Інформація про вибухівку за всіма об’єктами у різних районах Києва надійшла в поліцію упродовж години”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє поліція, наразі проводиться евакуація громадян. Зокрема, “Еспресо” повідомляє, що у Києві “заміновано” ТРЦ “Україна”, канал ICTV, станція метро “Либідська” і ТРЦ “Атмосфера”. У свою чергу “Громадське” з посиланням на поліцію Києва повідомляє про “мінування” ТРЦ “Алладін”, ТРЦ “Дрімтаун 1,2” та ТРЦ “Комод”. Крім того, “Київ оперативний” повідомляє, що “замінований” також ТРЦ “Квадрат”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/7ef961dd38f04e1c694379a4edbc6431.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/7ef961dd38f04e1c694379a4edbc6431-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналзамінування Київ,поліція КиєваПравоохоронці та вибухотехніки перевіряють 12 об'єктів у Києві, серед яких - станції метрополітену, торгівельно-розважальні центри та один з телеканалів. У Києві зловмисники знову 'замінували' ряд торгово-розважальних центрів та телеканал. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. 'Анонім повідомив про закладену вибухівку на центральному автовокзалі, телеканалі, автостанції 'Дарниця', 6-ти розважальних центрів, станції метро...| Київської області та України | Kiev Time