Головна ялинка країни затримується в дорозі через погану погоду, але обіцяють, що вона прибуде в Київ 4 грудня.

Головну ялинку країни, яку везуть з Івано-Франківської області, досі не доставили в Київ через погіршення погодних умов. Як повідомили в Facebook організатори, ялинка в Київ прибуде вранці 4 грудня.

“У зв’язку зі снігопадом та непередбачуваними труднощами дороги, приїзд ялинки трішки затримується. Ми вже самі не можемо дочекатись зеленої новорічної красуні. Очікуємо, що ялинка прибуде до Києва завтра зранку!”, – йдеться у повідомленні.

Тим часом монтажні роботи на Софійській площі в розпалі. Працює техніка. Вже побудовані конструкції і блоки на яких встановлять ялинку.

Як повідомили у ДСНС, до кінця доби 2 грудня на Прикарпатті прогнозували сильний сніг. Саме це і ускладнило перевезення ялинки.

Нагадаємо, раніше організатори розповіли про те, якими будуть головні новорічні заходи в Києві.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/807260_1_w_1200.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/807260_1_w_1200-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствоголовна новорічна ялинкаГоловна ялинка країни затримується в дорозі через погану погоду, але обіцяють, що вона прибуде в Київ 4 грудня. Головну ялинку країни, яку везуть з Івано-Франківської області, досі не доставили в Київ через погіршення погодних умов. Як повідомили в Facebook організатори, ялинка в Київ прибуде вранці 4 грудня. 'У зв'язку зі снігопадом та...| Київської області та України | Kiev Time