У Національному музеї народної архітектури та побуту України склалася гарна традиція проводити народні свята, ярмарки та дні ремесел, на які ми запрошуємо кращих майстрів із різних регіонів України.

17-18 червня 2017 року у Музеї буде проводитись «День вишивки і ткацтва». До участі у заході запрошено найкращих майстрів народної творчості з вишивки, ткацтва, килимарства, вибійки, батіку, бісероплетіння, вінкоплетіння, лялькарства, які познайомлять киян та гостей міста з традиціями і технологіями цих давніх ремесел. Ви зможете придбати для себе та своїх діток чудові вишиванки, прикраси з бісеру, доповнити оселю вишитими рушниками та інше.
Разом з майстрами ви зможете своїми руками виготовити собі цікаві сувеніри. А також послухаєте українських народних пісень у виконанні кращих фольклорних колективів України. Бажаючі зможуть потанцювати під запальну народну музику та скуштувати традиційних страв.
Запрошуємо киян та гостей міста гарно відпочити у Музеї та придбати чудові вироби народного мистецтва на згадку.
Свято триватиме з 10:00 до 17:30.
Концертна програма починається о 14-00.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Pirogovo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Pirogovo-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоень вишиванки та ткацтва,культупа,музей,народна музика,ПироговоУ Національному музеї народної архітектури та побуту України склалася гарна традиція проводити народні свята, ярмарки та дні ремесел, на які ми запрошуємо кращих майстрів із різних регіонів України. 17-18 червня 2017 року у Музеї буде проводитись «День вишивки і ткацтва». До участі у заході запрошено найкращих майстрів народної творчості з...| Київської області та України | Kiev Time