Оновлювати столичний Гідропарк взялася міська влада. Початок реконструкції проінспектував Віталій Кличко. Мер зазначив, що до кінця осені презентують проект комплексного оновлення усієї території цієї відпочинкової зони, передає “5 канал”.

Як стало відомо, цього року на реконструкцію Гідропарку виділили 11 мільйонів гривень. Уже відремонтували центральну алею та частину прилеглого до неї парку, а також встановили освітлення, облаштували клумби та обладнали нову систему поливу.

“На жаль, територія вже багато років – уже років 20-30, не прибиралась, не приводилась у нормальний стан. Тим не менш, зараз ми взялися за благоустрій території…Ми зможемо привести до ладу територію у 140 гектарів Гідропарку протягом наступних двох років”, – зазначив міський голова столиці.

Кличко також розповів: “Ми ведемо переговори з компаніями з Кореї, Австрії, Німеччини, США, аби перетворити київський Гідропарк на рекреаційну зону з парком розваг рівня Діснейленду. І зацікавленість у інвесторів є”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/park-e1495626214842.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/park-150x150.jpgadminКультураСуспільствоГидропарк,Київ,реконструкціяОновлювати столичний Гідропарк взялася міська влада. Початок реконструкції проінспектував Віталій Кличко. Мер зазначив, що до кінця осені презентують проект комплексного оновлення усієї території цієї відпочинкової зони, передає '5 канал'. Як стало відомо, цього року на реконструкцію Гідропарку виділили 11 мільйонів гривень. Уже відремонтували центральну алею та частину прилеглого до неї...| Київської області та України | Kiev Time