Сьогодні на столичному Хрещатику у рамках відзначення 150-ї річниці заснування Канади частують лобстерами та кленовим сиропом, а також грають у вуличний хокей.

За інформацією КМДА, сьогодні на Хрещатику серед іншого гратимуть у вуличний хокей, який був винайдений в Канаді у 1875 році. У першій офіційні грі зустрінуться команди Збройних сил Канади та України.

Також свої сили спробують команди канадської та української поліції, вітчизняна команда “Ігор нескорених”, яка у вересні поїде на Міжнародні змагання в Торонто, представники хокейної школи “Сокіл”.

Також у рамках свята відкрилась виставка канадських товарів, яка протягом тижня працюватиме у ЦУМі. А на Хрещатику сьогодні можна спробувати страви канадської кухні, зокрема з кленовим сиропом та лобстерами, та напої, вироблені у Канаді.

Пише: УННhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kiyiv-150-rokiv-Kanadi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kiyiv-150-rokiv-Kanadi-150x150.jpgКиївКультураКанада,Київ,лобстер,ТоронтоСьогодні на столичному Хрещатику у рамках відзначення 150-ї річниці заснування Канади частують лобстерами та кленовим сиропом, а також грають у вуличний хокей. За інформацією КМДА, сьогодні на Хрещатику серед іншого гратимуть у вуличний хокей, який був винайдений в Канаді у 1875 році. У першій офіційні грі зустрінуться команди Збройних сил Канади та України. Також свої сили спробують команди канадської та української...| Київської області та України | Kiev Time