Віртуальний тур можна знайти на сайті музею.

На виставці представлені твори Олександра Богомазова, Олександри Екстер, Володимира і Давида Бурлюків, Михайла Бойчука, Віктора Пальмова, Василя Єрмилова, Анатоля Петрицького та інших. Вони були створені на початку 20 сторіччя.

Загалом для перегляду доступно 70 робіт українських модерністів: експозиція складається з картин, ескізів, колажів та театральних дизайнів.

Тривалість виставки: до 30 квітня 2023 року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/Burlyuk.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/Burlyuk-150x150.jpegadminКультуравиставка,віртуальний тур,мистецтво,модерністиВіртуальний тур можна знайти на сайті музею. На виставці представлені твори Олександра Богомазова, Олександри Екстер, Володимира і Давида Бурлюків, Михайла Бойчука, Віктора Пальмова, Василя Єрмилова, Анатоля Петрицького та інших. Вони були створені на початку 20 сторіччя. Загалом для перегляду доступно 70 робіт українських модерністів: експозиція складається з картин, ескізів, колажів та...| Київської області та України | Kiev Time