В рамці експерименту, який триватиме з 1 серпня 2017 року до вересня 2017 – частина Контрактової площі та ділянка вулиці Сагайдачного стануть єдиною пішохідною зоною.

Один з ініціаторів проекту говорить, що майже ідентичну ділянку пропонувалось перекрити для руху автівок концепіцєю-переможцем архітектурного конкурсу CONTR/ACT, яку почнуть реалізовувати незабаром.

Для збільшення формату карти, натисніть тут

Ділянку перед Києво-Могилянською Академією зроблять пішохідною замість паркувального простору, який там є зараз. Не забули і про власників автівок, їм відділять автомобільний проїзд з вулиці Іллінської до вулиці Сковороди, а також невелику парковку.

Планують зробити спеціальний заїзд для співробітників офісу «нацбанку» що знаходиться на Контрактовій площі і є режимним об’єктом.

Заплановано паркінг і перед супермаркетом «Сільпо» від вулиці Покровської до вулиці Сагайдачного.

Зроблять пішохідним і відрізок Сагайдачного від Контрактової площі до перехрестя з вулицею Андріївською.

Автори ідеї планують: з територією двох скверів, Контрактова площа та частина вулиці Сагайдачного перетворити на єдину пішохідну зону. Обіцяють, що її можна буде об’їхати вулицями Покровськоюта Братською.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Kontseptsiya-peremozhets-konkursu-CONTR-ACT.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Kontseptsiya-peremozhets-konkursu-CONTR-ACT-150x150.jpgКиївЕкологіяЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоCONTR/ACT,вулиця Сагайдачного,Контрактова Площа,пішохідна зонаВ рамці експерименту, який триватиме з 1 серпня 2017 року до вересня 2017 - частина Контрактової площі та ділянка вулиці Сагайдачного стануть єдиною пішохідною зоною. Один з ініціаторів проекту говорить, що майже ідентичну ділянку пропонувалось перекрити для руху автівок концепіцєю-переможцем архітектурного конкурсу CONTR/ACT, яку почнуть реалізовувати незабаром. Для збільшення формату карти,...| Київської області та України | Kiev Time