На засіданні комісії Київради з питань найменувань було одноголосно підтримано перейменування “Петрівки” у станцію метро “Почайна”.

Про це повідомила засновниця організації “Громадський рух Почайна” Аннабелла Моріна на своїй сторінці у   Facebook.

“Прийнято одноголосно !!! Метро Петрівка = Почайна”, – пише вона.

Також, комісія з найменувань затвердила назву парку урочищі Наталка і прийняла рішення про перейменування Московського моста в “Північний”.

“Отже сьогодні Комісія з найменувань затвердила результати громадських слухань щодо перейменування метро Петрівка в Почайну, затвердила назву парку урочищі Наталка і прийняла рішення про перейменування Московського моста в Північний”, – пише Моріна.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Petrivka_metro_station_Kiev_2010_03.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Petrivka_metro_station_Kiev_2010_03-150x150.jpgКиївЗброя УкраїниІсторіяКультураСуспільстводекомунізація,Київ,КМДА,московський міст,перейменування,Петрівка,ПочайнаНа засіданні комісії Київради з питань найменувань було одноголосно підтримано перейменування 'Петрівки' у станцію метро 'Почайна'. Про це повідомила засновниця організації 'Громадський рух Почайна' Аннабелла Моріна на своїй сторінці у   Facebook. 'Прийнято одноголосно !!! Метро Петрівка = Почайна', - пише вона. Також, комісія з найменувань затвердила назву парку урочищі Наталка і прийняла рішення...| Київської області та України | Kiev Time