Курсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують роботу з увічнення пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину.

Упродовж двох років пошукові роботи проводилися у березанському лісі на Київщині та в селах Раковичі й Гута-Забілоцька Житомирської області. За цей час молодь Академії спільно представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшла рештки 55 воїнів Другої світової війни, особисті речі загиблих, фрагменти бронетехніки й уламки зброї. Зокрема, на останніх розкопках у селі Гута-Забілоцька, що тривали з квітня ц.р. до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, курсанти натрапили на рештки двадцяти шести воїнів. На жаль їх неможливо ідентифікувати. Експерти не виключають, що молодь знайшла засипаний землею бліндаж, який після відступу ворога наші солдати використали для санітарного поховання загиблих товаришів. Невідомі воїни, віднайдені на Житомирщині та Київщині, цьогоріч будуть гідно похоронені. Нагадаємо, що на День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни біля меморіалу «Баришівський котел» у 2016 році відбулося урочисте перепоховання захисників України, знайдених курсантами і пошуковцями. Під час мітингу-реквієму за участі Голови СБУ Василя Грицака оборонці Києва були поховані у братській могилі з усіма військовими почестями й поминальним молебнем.

Повідомляє: Прес-центр СБ Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kursanti-SBU.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kursanti-SBU-150x150.pngКиївКультураСуспільствовоїни,знайдено,Курсанти,курсанти СБУ,невідомі,невідомі воїниКурсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують роботу з увічнення пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину. Упродовж двох років пошукові роботи проводилися у березанському лісі на Київщині та в селах Раковичі й Гута-Забілоцька Житомирської області. За цей час молодь Академії спільно представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшла рештки...| Київської області та України | Kiev Time