Приїзд Ніка Вуйчича до Києва у вересні стане третім візитом в Україну за останні два роки.

17 вересня на Хрещатику з програмою “З Богом можливо все” виступить мотиваційний спікер світового масштабу 34-річний Нік Вуйчич.
Вуйчич поділиться головним секретом успіху життя без обмежень – вірою в Бога, в мрію і в себе. Його виступ буде транслюватися на 20 країн.
Народжений без кінцівок Нік Вуйчич плаває, грає в футбол, працює на комп’ютері, стрибає з парашутом, займається серфінгом і водить автомобіль. Бізнесмен, мільйонер і автор бестселерів є також керівником некомерційної організації “Життя без кінцівок”, діяльність якої спрямована на допомогу інвалідам.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Nik-Vujchik.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Nik-Vujchik-150x150.pngКиївКультураСуспільствоконцерт,Нік Вуйчик,ХрещатикПриїзд Ніка Вуйчича до Києва у вересні стане третім візитом в Україну за останні два роки. 17 вересня на Хрещатику з програмою 'З Богом можливо все' виступить мотиваційний спікер світового масштабу 34-річний Нік Вуйчич. Вуйчич поділиться головним секретом успіху життя без обмежень - вірою в Бога, в мрію і в себе....| Київської області та України | Kiev Time