Видання «Hostelworld» опублікувало список кращих нічних клубів світу.  До списку ввійшов один з них відомих Київський клуб – клуб «Closer».

Столичний клуб «Closer» відомий не лише своїми вечірками за участі найвідоміших представників техно-сцени, а й концертами, освітніми лекціями та виставками.

Один з 20 найкращих клубів світу знаходиться у Києві – клуб «Closer».

І все ж, для більшості киян клуб «Closer» в першу чергу асоціюється з яскравими дискотеками, які іноді тривають не лише до ранку а й до обіду наступного дня.

Молодий київський клуб «Closer» потрапив до списку 20 найкращих клубів світу завдяки електронному голосуванню на сайті: hostelworld.com. Там проходило опитування спеціалістів видання про електронну музику Resident Advisor і на основі їхніх відгуків склав список з 20 кращих нічних закладів світу.

Один з 20 найкращих клубів світу знаходиться у Києві – клуб «Closer».

Київ може пишатись тим, що один з його клубів відомий не лише в нас а і набрав популярності за межами України.

Один з 20 найкращих клубів світу знаходиться у Києві – клуб «Closer».


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Art-klub-Klouzr.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Art-klub-Klouzr-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоhostelworld,Resident Advisor,київський клуб Closer,клуб Closer,УкраїнаВидання «Hostelworld» опублікувало список кращих нічних клубів світу.  До списку ввійшов один з них відомих Київський клуб – клуб «Closer». Столичний клуб «Closer» відомий не лише своїми вечірками за участі найвідоміших представників техно-сцени, а й концертами, освітніми лекціями та виставками. І все ж, для більшості киян клуб «Closer» в першу чергу...| Київської області та України | Kiev Time