Прямо зараз, націоналістичні партії вимагають від Верховної Ради проголосувати за зняття недоторканності з опоблоківця Добкіна, а також притягнення цього антиукраїнського «діяча» до кримінальної відповідальності. Також активісти прийшли закликати нардепів підтримати законопроект №5487, метою якого є спрощення притягнення депутатів до юридичної відповідальності без відміни депутатської недоторканності.


Наразі охорону парламенту ще більш посилили представниками Нацгвардії, які із шоломами та засобами спецзахисту долучились до заходів безпеки.

Поліція та Нацгвардія посилила охорону приміщення Верховної Ради через мітинги під стінами парламенту.

Під приміщенням ВР тривають мітинги, учасники яких тримають в руках прапори і плакати зі своїми вимогами до народних депутатів.

Наразі ситуація під парламентом спокійна, жодних протистоянь не спостерігається.

Досить дивно, що деякі “демонстранити” збираються наприклад і  біля виходу станції метро “Арсенальна”, та мають людей, які телефонують та “звіряуть” по спискам її учасників.

Збір учасників мітингу під Верховною Радою
Люди які зібрались на виході станції метро “Арсенальна” ведуть себе досить не звично для націоналістів
Плакати мітингуючих з вимогами до депутатів Верховної Ради


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Ohorona-Verhovnoyi-Radi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Ohorona-Verhovnoyi-Radi-150x150.jpgКиївКультураПодіїПолітикаСуспільствоВерховеа Рада України,Добкін,зняття недоторканості депутатів,Національний корпус,парламент,Правий сектор,СвободаПрямо зараз, націоналістичні партії вимагають від Верховної Ради проголосувати за зняття недоторканності з опоблоківця Добкіна, а також притягнення цього антиукраїнського «діяча» до кримінальної відповідальності. Також активісти прийшли закликати нардепів підтримати законопроект №5487, метою якого є спрощення притягнення депутатів до юридичної відповідальності без відміни депутатської недоторканності. Наразі охорону парламенту ще більш...| Київської області та України | Kiev Time