Всю красу музичних фонтанів, так як їх видно лише птахам на своєму каналі опублікував Олег Стельмах.

Різноманітність кольорів, романтика від шуму води та незабутня атмосфера, все це стає досить популярним останнім часом та приваблює як туристів так і закохані пари.

Нещодавно були відреставровані музичні фонтани столиці – це надзвичайний подарунок не тільки киянам, але і гостям столиці. Завдяки цим відео, красу фонтанів ви можете побачити не лише з висоти пташиного польоту, але навіть не виходячи з дому – саме такими словами описує автор своє відео з квадрокоптеру.

Ще один неймовірний ролік знатий «Air Dreams Media»

Відео з відкриттям світло-музичний фонтанів Київі на Майдані Незалежності.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Fontan.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Fontan-150x150.pngКиївІсторіяКультураСуспільствовідео-фонтан,музичний фонтан,фонтан,фонтан на Майдані НезалежностіВсю красу музичних фонтанів, так як їх видно лише птахам на своєму каналі опублікував Олег Стельмах. Різноманітність кольорів, романтика від шуму води та незабутня атмосфера, все це стає досить популярним останнім часом та приваблює як туристів так і закохані пари. Нещодавно були відреставровані музичні фонтани столиці – це надзвичайний подарунок не...| Київської області та України | Kiev Time