Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко відвідали VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який днями відбувався в Києві та зібрав тисячі поціновувачів книги.

“Країна по-справжньому сильна тоді, коли має рівною мірою потужні військовий та книжкові арсенали. Головне на Книжковому Арсеналі – люди. Багато людей, величезні черги і близько тисячі новинок. Хіба це не означає, що звичка читати книги повертається?

Отримали колосальний позитивний заряд від спілкування. Дещо з Мариною купили. Не буду лукавити: коли прочитаю – не знаю. Але по-доброму заздрю тим, хто має час на лонгрід. Учітеся, брати мої, думайте, читайте” – прокоментував Президент Порошенко на своїй сторінці у “facebook”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Prezident-Ukrayini-Petro-Poroshenko-razom-iz-druzhinoyu-vidvidav-knizhkovij-Arsenal.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Prezident-Ukrayini-Petro-Poroshenko-razom-iz-druzhinoyu-vidvidav-knizhkovij-Arsenal-150x150.jpegadminЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоКнижковий Арсенал,Марина Порошенко,Президент Петро ПорошенкоПрезидент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко відвідали VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який днями відбувався в Києві та зібрав тисячі поціновувачів книги. 'Країна по-справжньому сильна тоді, коли має рівною мірою потужні військовий та книжкові арсенали. Головне на Книжковому Арсеналі - люди. Багато людей, величезні черги і близько тисячі...| Київської області та України | Kiev Time