Всередині Будинку профспілок буде виділено площу для музею Революції Гідності. 

В березні 2018 року роботи з реставрації фасаду Будинку профспілок у центрі Києва планують остаточно завершити. Про це повідомив глава прес-служби Федерації профспілок України Юрій Робота, передає видання 44.ua.

“1 березня будемо знімати велике панно з відремонтованого фасаду Будинку профспілок. Це буде велика подія, оскільки тоді вулиця матиме нормальний вигляд. Внутрішні роботи планується завершити до Дня Незалежності”, – розповів Юрій Робота.

За його словами, на роботи з реконструкції було заплановано близько 180 млн грн. В будівлі не буде ніяких розважальних центрів, кафе, та інших закладів, зате в приміщенні Будинку профспілок виділять площу для музею Революції Гідності.

Варто нагадати, що під час Революції Гідності в Будинку профспілок знаходився штаб протестувальників. В лютому 2014 року в будівлі сталася пожежа, під час якої загинули десятки людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві встановили інформаційні стенди в пам’ять про Революцію Гідності.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kiev.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kiev-150x150.jpegYuliyaКиївКультураСуспільствоБудинок профспілок,Революція ГідностіВсередині Будинку профспілок буде виділено площу для музею Революції Гідності.  В березні 2018 року роботи з реставрації фасаду Будинку профспілок у центрі Києва планують остаточно завершити. Про це повідомив глава прес-служби Федерації профспілок України Юрій Робота, передає видання 44.ua. '1 березня будемо знімати велике панно з відремонтованого фасаду Будинку профспілок. Це буде...| Київської області та України | Kiev Time