У Музеї історії Києва презентували електронний путівник з екскурсіями столицею. У мобільному додатку представлені дев’ять пішохідних маршрутів, передає “5 канал”.

Як стало відомо, тривалість екскурсій – від 40 хвилин до двох годин з текстовим та звуковим супроводом українською та англійською мовами. На створення мобільного додатку “KievCityGuide” столична влада витратила 270 тисяч гривень. Завантажити ж його на смартфон можна безкоштовно.

“Ми готуємо сюрприз. Міський голова Кличко погодився з тим, щоб ще декілька нових екскурсій було озвучено його голосом трьома мовами: українською, англійською та німецькою”, – розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Засновник ресурсу “Цікавий Київ” своєю чергою каже: “Ми намагалися зробити екскурсії максимально практичними. Ви не знайдете там сухих фактів, як у підручнику історії”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/98882-1024x731.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/98882-150x150.jpgadminКультураголос Кличка,Екскурсії Києва,Електроний путівник,Київ,Музей історіїУ Музеї історії Києва презентували електронний путівник з екскурсіями столицею. У мобільному додатку представлені дев'ять пішохідних маршрутів, передає '5 канал'. Як стало відомо, тривалість екскурсій – від 40 хвилин до двох годин з текстовим та звуковим супроводом українською та англійською мовами. На створення мобільного додатку 'KievCityGuide' столична влада витратила 270...| Київської області та України | Kiev Time