На нових київських трамваях з’являться портрети  Анни Київської, Ярослава Мудрого, Казимира Малевича, Марії Заньковецької, та інших.

Сучасні польські трамваї PESA, які почали виходити на столичні маршрути наприкінці грудня минулого року, вже почали розмальовувати портретами видатних українців. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема на трамваях намалюють портрети Анни Київської, Ярослава Мудрого, Сержа Лифаря, Владислава Городецького, Казимира Малевича, Івана Фундуклея, Марії Заньковецької, Олександра Вертинського та інших.

Також кожен трамвай обладнають екраном, який показуватиме короткий відеоролик про ту чи іншу видатну особистість. Першими на маршрут вийдуть “Анна Київська” та “Ярослав Мудрий”.

Поки що трамваї PESA обслуговують лише Борщагівську лінію, однак після передбаченої в 2018 році реконструкції трамвайної лінії на Подолі та Лівому березі, а також реконструкція трамвайних переїздів їх планують пустити по всьому місту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві через аварію сильно пошкодили один з нових трамваїв PESA.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/2_29.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/2_29-150x150.jpgYuliyaКиївКультуратрамваї PESAНа нових київських трамваях з'являться портрети  Анни Київської, Ярослава Мудрого, Казимира Малевича, Марії Заньковецької, та інших. Сучасні польські трамваї PESA, які почали виходити на столичні маршрути наприкінці грудня минулого року, вже почали розмальовувати портретами видатних українців. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Зокрема на трамваях намалюють портрети Анни Київської, Ярослава Мудрого, Сержа...| Київської області та України | Kiev Time