Гірнолижний комплекс планують збудувати у «Пирогово» – в Голосіївському районі столиці.

На даний момент йде пошук інвестора. Орієнтована вартість проекту 12,3 мільйони євро. В КМДА говорять, що як одну з можливостей де збудувати цей комплекс розглядається територія колишнього полігону твердих побутових відходів #1. На земельній ділянці загальною площею в 100 га, планують кафе, паркову для автомобілістів, спортивний центр з басейном, водоймище, мотель та мотузковий парк.

Також, як повідомлялось раніше, Київ увійшов до десятки найменше комфортних для життя та побуту міст. У загальному рейтингу Київ посів 131 – ше місце зі 140. За останні п’ять років, згідно цими показникам Київ втратив 21,4% по шкалі комфортності.

Джерело: прес-служба КМДАhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/lizhnij-sport.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/lizhnij-sport-150x150.jpgКиївЗдоров'яКультураСпортСуспільствоГірнолижний комплекс,Київ,лижі,Пирогово,спорт,столицяГірнолижний комплекс планують збудувати у «Пирогово» - в Голосіївському районі столиці. На даний момент йде пошук інвестора. Орієнтована вартість проекту 12,3 мільйони євро. В КМДА говорять, що як одну з можливостей де збудувати цей комплекс розглядається територія колишнього полігону твердих побутових відходів #1. На земельній ділянці загальною площею в 100...| Київської області та України | Kiev Time