У Київському Ботанічному саду імені Грішко 23 липня цього року офіційно відкрито алею за мотивами фантастичного фільму «Зоряні війни».

Найбільше уваги від присутніх дісталось статуї «Мастер Йода» – маленькому, зеленому філософу, наймудрішому магістру та наставнику лицарів-джидаїв. Вона знаходиться у самому центрі алеї «Сили та знань», згодом, там планують висадити дерева, різноманітні рослини та мох які ростуть на болотистій «батьківщині» героя.

Організатори впевнені, що створили місце не лише для відпочинку але і для позитиву – власне, це і було метою проекту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Master-Joda.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Master-Joda-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоалея-йода,Зоряні війни,Київ,Мастер ЙодаУ Київському Ботанічному саду імені Грішко 23 липня цього року офіційно відкрито алею за мотивами фантастичного фільму «Зоряні війни». Найбільше уваги від присутніх дісталось статуї «Мастер Йода» - маленькому, зеленому філософу, наймудрішому магістру та наставнику лицарів-джидаїв. Вона знаходиться у самому центрі алеї «Сили та знань», згодом, там планують висадити дерева,...| Київської області та України | Kiev Time