Незвичну скульптуру “Маленького принцю” встановлено у Дарницькому районі столиці.

Останнім часом мода на незвичні композиції вже не дивує киян та гостей столиці. Досить багато “новітньої – авангардної” скульптури та різноманітні споруди навіть з покришок або запчастин від автомобілів стали майже звичними сусідами “історичних” пам’ятників.

Ця скульптура відмінна від всього того що йде в ногу з авангардом. Маленька “тепла” постать з дитячої казки примусила посміхнутись як дорослих так і дітей, та приділити їй місце на свої соцсторінках у мережі Фейсбук не одного дарничанина.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prints.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/prints-150x150.jpgКиївКультураСуспільствоДарниця,Київ,маленький принц,скульптураНезвичну скульптуру 'Маленького принцю' встановлено у Дарницькому районі столиці. Останнім часом мода на незвичні композиції вже не дивує киян та гостей столиці. Досить багато 'новітньої - авангардної' скульптури та різноманітні споруди навіть з покришок або запчастин від автомобілів стали майже звичними сусідами 'історичних' пам'ятників. Ця скульптура відмінна від всього того що йде...| Київської області та України | Kiev Time