У селищі Буда, Київської області знаходиться унікальний скельний монастир, вважається, що само село Буда було засновано у 1755 році.

Скельний монастир або монастир у підземеллях.

У другій половині 18 століття на Київщині було засноване село Буда. Пізніше неподалік від села виник чоловічий монастир. А у 19 столітті місцевістю поповзли чутки про заховані у печерах монастиря скарби. лише нещодавно вчені віднайшли підземні печери.

У 19 столітті місцеві жителі вважали, що в печерах заховані скарби монастиря. Не так давно деякі з печер були знайдені. Зараз в печерах проводяться розкопки.

Хтозна, можливо скарби і досі там.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Monastir-na-Kiyivshhini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Monastir-na-Kiyivshhini-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоКиївщина,село Буда,скарби монастиря,Скельний монастирУ селищі Буда, Київської області знаходиться унікальний скельний монастир, вважається, що само село Буда було засновано у 1755 році. Скельний монастир або монастир у підземеллях. У другій половині 18 століття на Київщині було засноване село Буда. Пізніше неподалік від села виник чоловічий монастир. А у 19 столітті місцевістю поповзли чутки про...| Київської області та України | Kiev Time