У Києві влаштували акцію пам’яті померлих від СНІДУ. Біля меморіалу хворих на ВІЛ та СНІД встановили символічні металеві інсталяції у вигляді силуетів людей, передає “5 канал”.

Інсталяції символізують, що усі померли від цієї хвороби – не забуті. Вони серед людей. Також більшість учасників акції мали на одязі напис хештегу “#незабуті” – в такий спосіб нагадували про флешмоб.

Усім знайомим та рідним людей, які померли від СНІДУ, пропонують розповісти їхню історію у соціальній мережі, позначивши хештегом “незабуті”. Нині в Україні офіційно статус ВІЛ-позитивних мають майже 135,5 тис. людей.

“Хотіли показати, що понад 400 тис. людей, які померли від СНІДу в Україні – вони насправді знаходяться серед нас, ми їх пам’ятаємо. Ця пам’ять є важливою частиною нашої мотивації, жити і боротися за життя, боротися проти епідемії СНІДу”, – розповів голова координаційної ради БО “Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” Дмитро Шерембей.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/105229-e1495197180707.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/105229-150x150.jpgadminЗдоров'яКультураСуспільствоакція,ВІЛ/СНІД,КиївУ Києві влаштували акцію пам'яті померлих від СНІДУ. Біля меморіалу хворих на ВІЛ та СНІД встановили символічні металеві інсталяції у вигляді силуетів людей, передає '5 канал'. Інсталяції символізують, що усі померли від цієї хвороби – не забуті. Вони серед людей. Також більшість учасників акції мали на одязі напис хештегу '#незабуті'...| Київської області та України | Kiev Time