В Києві біля станції метро “Арсенальна” відкрили копію пам’ятника королеві Франції Анні Київській. Про це повідомляє “Вечірній Київ”. Оригінал монументу заввишки 2,5 метри з 2005 року стоїть у французькому місті Санліс.

Так виглядає пам’ятник королеві Франції Анні Київській у французькому місті Санліс.

Пам’ятник у Санлісі

“Пам’ятник Анні є для мене особливим, адже має своєрідну енергетик. Цю постать можна вважати оберегом не лише Києва, але й усієї країни крізь віки. Мало хто знає, але саме завдяки зверненню французької громади зберегти Софію Київську – собор, який побудував батько Анни Ярослав Мудрий – радянська влада відмовилась від знесення цієї споруди у 1930-х рока”, – розповів скульптор Микола Зноба.
За словами митця, прообразом доньки Ярослава Мудрого послужили кілька натурниць, а її сукня – це приблизний варіант одягу ХI століття. Скульптурою Анни Києвської можна помилуватися на вулиці Івана Мазепи біля станції метро “Арсенальна”.

Про це повідомляє у Фейсбуці Український інформаційний простір.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Pamyatnik-korolevi-Frantsiyi-Anni-Kiyivskij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Pamyatnik-korolevi-Frantsiyi-Anni-Kiyivskij-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніІсторіяКультураСуспільствоКиїв,метро Арсенальна,Пам'ятник королеві Франції Анні КиївськійВ Києві біля станції метро 'Арсенальна' відкрили копію пам'ятника королеві Франції Анні Київській. Про це повідомляє 'Вечірній Київ'. Оригінал монументу заввишки 2,5 метри з 2005 року стоїть у французькому місті Санліс. Так виглядає пам'ятник королеві Франції Анні Київській у французькому місті Санліс. 'Пам'ятник Анні є для мене особливим, адже має своєрідну енергетик....| Київської області та України | Kiev Time