Вже 5 липня цього року на сцені київської Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка виступить співак Юрій Миненко.

Юрій Миненко – співає найвищим з чоловічих оперних голосів, точніше контртенором.

В його виконанні можна почути шедеври композиторів Ріккардо Броскі, Леонардо Вінчі, Антоніо Вівальді, Георга Фрідріха Генделя, Генрі Перселла, Крістофа Глюка і Джуліо Каччіні.

“Барокова музика може бути і витонченою, і кришталевою, і нестримною, як рок-музика. Коли контртенори збираються разом, у нас виходить практично рок-концерт. Публіку просто качає. Моя мрія — привезти в Україну трьох-чотирьох контртенорів і зробити тут такий концерт, який просто переверне свідомість публіки!”, – каже Юрій Миненко.

Відомо, що співак виступить у супроводі камерного оркестру з одним з найвідоміших диригентів Європи – Романом Кофманом.

Дізнались ми і ціну квитків на його концерт, за квиток залежно від місця глядач віддасть: від 50 до 1200 грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/YUrij-Mironenko-vistupit-u-Kiyevi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/YUrij-Mironenko-vistupit-u-Kiyevi-150x150.jpgКиївКультураСуспільствоКиїв,опера,оперний голос,Юрій МироненкоВже 5 липня цього року на сцені київської Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка виступить співак Юрій Миненко. Юрій Миненко - співає найвищим з чоловічих оперних голосів, точніше контртенором. В його виконанні можна почути шедеври композиторів Ріккардо Броскі, Леонардо Вінчі, Антоніо Вівальді, Георга Фрідріха Генделя, Генрі Перселла, Крістофа Глюка і Джуліо Каччіні. 'Барокова...| Київської області та України | Kiev Time