Site icon Новини Києва

Яку вибрати шафу від Фаворит Меблі, купе чи розпашну?

Шафи "Фаворит Меблі"

Шафи "Фаворит Меблі"

При облаштуванні будинку однією з ключових покупок є гардероб. Вибір шафи слід здійснювати обачно та вдумливо. Цей елемент, хоч і неможливо назвати невеликим, все одно привертатиме увагу – це неминуче. Більше того, він буде задіяний щодня.

Існує два головні типи шаф: шафа розпашна і шафа-купе. Обидві моделі представлені в магазині Фаворит Меблі. У орних шаф двері відкриваються на себе, тоді як у їх антагоністів дверні панелі зсуваються вбік. Здається, що це деталі, які не вимагають особливої уваги, однак саме ця відмінність визначає основні критерії для вашого гардеробу.

Підбір елегантної шафи

Однією з ключових помилок при виборі гардеробу є співвіднесення конкретного типу шафи з певними стилями. Багато хто вважає, що шафа купе надасть квартирі сучасної вишуканості. Інші віддають перевагу розпашним шафам, стверджуючи, що шафа-купе не поєднується з такими стилями, як прованс або англійська. Однак, варто утриматися від поспішних висновків.

На сьогоднішній день існує широкий вибір шаф-купе, включаючи моделі у старовинному стилі та виготовлені з дерева з вишуканими деталями. У свою чергу, розпашні шафи часто створюються в ультрасучасному дизайні, де двері можна відчиняти легким дотиком. Вони не тільки не поступаються шафам-купе за рівнем сучасності, але, можливо, навіть перевершують їх.

Порівняємо плюси та мінуси шаф

Відкривання дверей у шафах купе, як і в розпашних шафах, має свої позитивні та негативні сторони. Кожна система відкривання може бути зручною у певних ситуаціях та незручною в інших, а також вони мають візуальні відмінності. Незалежно від способу відкривання фасади є важливою “візитною карткою” меблів, і важливо, щоб вони поєднувалися із загальним стилем навколишнього інтер’єру, в якому буде встановлений даний меблевий елемент.

Тепер давайте розглянемо основні плюси та мінуси фасадів з різними типами відкривання:

Що економічніше: шафа-купе чи розпашна?

Прийнято вважати, що розпашна шафа обходиться дешевше, оскільки вона позбавлена алюмінієвої механіки і має нижчий мінімальний розмір. Проте слід пам’ятати, що сучасні купе можна адаптувати до розмірів розпашних моделей. Отже, ця думка вже не є актуальною. Реальна вартість меблів залежить від багатьох факторів: використовуваного матеріалу, розмірів, присутності дзеркал, декоративних елементів та внутрішнього наповнення. При порівнянні мінімальних характеристик, розпашна шафа може виявитися дешевшою на 5%. Однак чи варто пожертвувати цими 5% заради зручності, якщо інший тип шафи відповідає вашим потребам краще?Exit mobile version