Летовище не працюватиме від 14 до 24 травня.

Аеропорт “Київ” закривають на ремонт. Він не працюватиме від 14 до 24 травня, нагадує “5 канал”.

За інформацією прес-служби летовища, там запланований капітальний ремонт злітно-посадкової смуги після складної зими. На ній позначилися перепади температури, крижані дощі та відлиги.

“Ця зима була дуже складною через метеоумови, з перепадом температур, крижаними дощами й відлигою. Все це позначилося не тільки на стані автомобільних доріг, а й на стан ЗПС”, – йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Як стало відомо, усі польоти тимчасово обслуговуватиме інший столичний аеропорт “Бориспіль”.

“Всі польоти, які раніше виконував Міжнародний аеропорт “Київ” (“Жуляни”), під час ремонту ЗПС (злітно-посадкової смуги) виконуватиме Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, – повідомили у прес-службі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/94784-1024x683.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/94784-150x150.jpgadminПодіїСуспільствоАеропорт Київ,Жуляни,Київ,ремонтЛетовище не працюватиме від 14 до 24 травня. Аеропорт 'Київ' закривають на ремонт. Він не працюватиме від 14 до 24 травня, нагадує '5 канал'. За інформацією прес-служби летовища, там запланований капітальний ремонт злітно-посадкової смуги після складної зими. На ній позначилися перепади температури, крижані дощі та відлиги. 'Ця зима була дуже складною через...| Київської області та України | Kiev Time