Зараз цією ж авіакомпанією рейси в Таллін здійснюються в аеропорт “Бориспіль”.

Естонська авіакомпанія Nordica анонсувала запуск польотів з Талліна у міжнародний аеропорт “Київ”, повідомляє портал avianews.com. Дати відкриття рейсів та деталі про польоти авіакомпанія збирається повідомити найближчим часом – зокрема, на прес-конференції, яка відбудеться сьогодні, 17 листопада.

Нині Nordica виконує щоденні рейси за винятком субот з Таллінна в аеропорт Бориспіль. В системі бронювання квитки на 2017-2018 роки поки продаються на рейси тільки в аеропорт Бориспіль.

Nordica виконує польоти під кодом і сертифікатом польської авіакомпанії LOT. Остання зараз літає з Варшави як в аеропорт Бориспіль, так і в аеропорт Жуляни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що новий лоукостер Ernest Airlines запропонує дешеві авіарейси в Італію з аеропорту “Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/15-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/15-1-150x150.jpgadminСуспільствоNordica,Таллін,ЭстонияЗараз цією ж авіакомпанією рейси в Таллін здійснюються в аеропорт “Бориспіль”. Естонська авіакомпанія Nordica анонсувала запуск польотів з Талліна у міжнародний аеропорт “Київ”, повідомляє портал avianews.com. Дати відкриття рейсів та деталі про польоти авіакомпанія збирається повідомити найближчим часом – зокрема, на прес-конференції, яка відбудеться сьогодні, 17 листопада. Нині Nordica виконує щоденні...| Київської області та України | Kiev Time