Мер Києва Віталій Кличко разом з братом Володимиром записав незвичайний новорічний відеоролик.

Брати Клички записали новорічний вітальний відеоролик, в якому вони згадують, як святкували Новий рік у дитинстві, розмірковують про новорічні дива, а потім, перевдягнувшись у костюми Дідів Морозів, гуляють Софійською площею Києва, де спілкуються та фотографуються з дітьми і дорослими.

“Кожен з нас вірить, що наступний рік буде кращим, вдалішим, і виповняться найзаповітніші мрії”, – запевняє київський міський голова. 

Брати Клички побажали всім українцям миру, любові рідних та близьких і див навколо – маленьких і великих.

Нагадаємо, раніше у Департаменті культури КМДА підтвердили відмову від новорічного салюту та розповіли, якою буде програма зустрічі Нового року на Софійській площі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/unnamed.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/unnamed-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїСуспільствоВіталій Кличко,Володимир Кличко,новорічне привітанняМер Києва Віталій Кличко разом з братом Володимиром записав незвичайний новорічний відеоролик. Брати Клички записали новорічний вітальний відеоролик, в якому вони згадують, як святкували Новий рік у дитинстві, розмірковують про новорічні дива, а потім, перевдягнувшись у костюми Дідів Морозів, гуляють Софійською площею Києва, де спілкуються та фотографуються з дітьми і дорослими. 'Кожен...| Київської області та України | Kiev Time